Banesë me qira
320.00 €

  • Aktash te Salla 1 Tetori, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 13.06.2021
Ndryshuar me 15.07.2021
Është shikuar 37 herë
 

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash, (afër Menzes se Studentëve, përball Salles 1 Tetori), me sipërfaqe 80m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 320€. I negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash