Banesë me qira
450.00 €

  • Te Konaku, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 24.11.2021
Është shikuar 6 herë
 

▪️Te Konaku, afër Stacionit te Policis, me 80m2, kati 1, me sistem te ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e pa mobiluar, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë e dites me kuzhinë
▪️ 2 Dhoma të gjumit,
▪️ Banjo,
▪️ Ballkon,

044 599 989 + Viber +WhatsApp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash