Banesa në shitje
77000.00 €

  • SHITET Banesa eksluzive ne Arbëri,Tregtia, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 14.09.2021
Është shikuar 8 herë
 

SHITET Banesa eksluzive ne Arbëri-Dragodan, Tregtia Sh.p.k▪️me flete poseduese, kontrata tek NOTERI, afër komunës së re, e ndërtuar nga “Tregtia”, me 67m2 neto - kati i 6, Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim, me kushte shumë të mira banimi, eshte e mobiluar si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️dhoma te gjumit,
▪️korridor,
▪️banjo dhe
▪️ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)