Banesë me qira
300.00 €

  • arber, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 24 herë
 

Banese me qira ne Prishtine.

Qmimi:300 euro

Sallon me kuzhin.
Dhoma gjumi dy.
Banjo.
Teras.
Kati 3 pa lift.

Banesa gjindet ne lagjen Arberia ish Dragodan rruga Eduard Lir
mrapa ministrise se shendetsise.

Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)