Banesë me qira
350.00 €

  • arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Leshohet banesa me qera ne lagjen Arberi afer Minimax (banesat e ndertuara nga ACG).
Banesa posedon
-1 Sallon me kuzhin
-1 Dhome Gjumi
-1 Banjo
- Banesa ka ballkon me nje pamje gjelbrimi
Qmimi 350 Euro
Per me shume informacione kontakto nr :
+383-49-983-555 viber dhe whatsApp


Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)