Banesë me qira
Me marrëveshje

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 16 herë
 

Ofrohet për qira banesë 70m² në afërsi të Sach Pizza dhe Five Star Fitness në lagjen Arbëria

Banesa është në katin e parë (1) të banimit, hapësira prej 70m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon.

Çmimi: 300€ (negociohet)

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #arberi #dragodan #sach_pizza #fivestar_fitness

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)