Banesë me qira
350.00 €

  • Arberi, te ambasada Franceze, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 17.09.2021
Është shikuar 10 herë
 

Ipet me qira kati 4 i Shtepisë në lagjen Arberi (të Ambasada e Franecës), me sipërfaqe 90m2. Shtepia ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Shtepia është komplet e mobiluar.

Çmimi: 350

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)