Banesë me qira
300.00 €

  • Vicanun,Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 13.10.2021
Është shikuar 15 herë
 

Banesë me qira në lagjen Arberia,ne rrugen Vicianum,afer Meridianit dhe Viva Fresh Store.Banesa eshte e mobiluar ne tersi.
Kati:5
Sipërfaqe:70 m2
Çmimi i qirasë:300
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦1Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)