Banesë me qira
350.00 €

  • Afër Ambasades amerikane, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 4 herë
 

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe ne Arbëri (afër Ambasades amerikane) me sipërfaqe 95m2, ne katin e 1-rë.E super Mobiluar banese me kushte ideale banimi.Kompleksi Oda.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
2 Dhoma gjumi,
2 Banjo
2 Ballkon, depo 12m2 dhe korridorBanesa është komplet e mobiluar.Në qmim perfshihet edhe Garazha per veturë.

Çmimi: 350€

+383 45 227 100
045 227 100

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)