Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 17.09.2021
Është shikuar 4 herë
 

Ofrohet për #SHITJE banesë 65m² në Kompleksin “VA - RESIDENCE” afër Banesave të Bardha dhe rrugës B

Banesa ndodhet në katin e parë (1) të banimit, hapësira prej 65m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, depo dhe ballkon.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/uE4r1eyXp4uGWhr18

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:

049 705 904

primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate #shitje #banesa #lagja_muhaxhereve #sali_nivica #vellezerit_asllani #va_residence #bregu_diellit #rruga_B

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit