Banesë me qira
250.00 €

  • Bregu i diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 07.12.2023
Është shikuar 26 herë
 

Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit afer rruges B perball Royall mallit.

Banesa posedon:

Sallon i veqant,kuzhin,dhome gjumi,banjo,teras,termokos.

Qmimi:250 euro
Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit