Banesë me qira
250.00 €

  • bregy, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 27 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Breg Diellit perball shkolles fillore Iliria
posedon

Salloni dhe kuzhina
Dhom gjumi
Banjo
Ballkonn
Kati 2
Qmimi 250 euro
Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit