Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Bregun e Diellit????, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 41 herë
 

Banesë me qira në Bregun e Diellit????

▪️ Çmimi 300€????

▪️ E lirë nga 1 Marsi, rezervimi mund të bëhet paraprakisht.

▪️ Afër rrethit të rrugës C dhe qerdhës ''Dielli'', me 70m², kati 1, me termokos, me klimë, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje

▪️ Dhomë e ditës,
▪️ Kuzhinë me trapezari
▪️ Dhomë gjumi,
▪️ Banjo, dhe
▪️ Ballkon.

043 835 299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit