Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Bregun e Diellit????, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 40 herë
 

Banesë me qira në Bregun e Diellit????

▪️Çmimi 400€????

▪️Te Sunny Hill, banesat e F&A Engineering, me 90m2 në katin e 3 me lift, ka sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, ka kushte shumë të mira banimi, është komplet e mobiluar, si dhe ka këtë renditje

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit
▪️Banjo,
▪️Depo,
▪️Ballkon

043 835 299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit