Banesë me qira
900.00 €

  • Bregu I Diellit rruga Gazmend Zajmi , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 27 herë
 

Ofrohet me qera #Banesa #Luksoze (Lokal) Lagja Bregu i Diellit, me 192m2 kati Perdhese

Çmimi: 900€

Me Adres Rr. “Gazmend Zajmi”. Banesa (Lokali) është në gjendje perfekte si dhe kushte fenomenale, orientimi ideal nga lindja si dhe lokacion të përshtatshëm për të jetuar apo zhvilluar veprimtari biznesore. Projekti është zhvilluar nga kompania “VG” Construction.

Metra Katror (Banesë/Lokal): 192 m2
Kati (Vendi): 0
Garazhë: 1 (15m2)
Banjo: 3
Dhoma Gjumi: 3
Sallon: 1
Kuzhinë: 1
Depo: 2
Ballkon: 2
Terrasë: 1
Trapezari: 2
Dhomë Pune: 3 (përfshirë në Dhoma dhe një vecmas)
Garderobë: 1
Utiliti/y: 1

Banesa gëzon lokacion shumë të leverdishëm:

Shërbimet Largësia/Walking Distance:

Supermarket/Market
(“EMONA”, “CONAD”, “VIVA FRESH”) - 2 min

Fitnes/Gym
(“POWERHOUSE”) - 1 min

Banka/Banks
(“TEB”, “BANKA EKONOMIKE”) - 1 min

Kopsht/Kindergarden
("EDUKIMI") - 3 min

Dentist
("SMILE DENTAL CENTER") - 20 sek.

Floktarë/Hairdresser - 20 sek.

Kurs i Muzikës
(“Misbah&Friends”) - 20 sek.

Stacioni i Autobusit/Bus Station - 2 min
Stacioni i Taksive/Taxi Station - 1 min

+383/ 45 298 289(VIBER).

045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit