Banesë me qira
250.00 €

  • Bregu i diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 33 herë
 

Ipet banesa me qira 65m2, Bregu I diellit (afer furres Qerimi 1).

Kati i 1-re

250€ /Muaji.

Sallon
Kuzhinë
1 Dhome Gjumi
Banjo
Ballkon dhe koridor.

Ka uje dhe rryme 24h.

Banesa eshte komplet e mobiluar me paisje funksionale dhe shume e pershtatshme per banim.

+383 45 298 289 (Viber).
045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit