Banesë me qira
300.00 €

  • , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

ID e Pronës: 20410

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit Rr. Ndue Perlleshi tek banesat e Standardit kati i 1-rë.

Banesa është e mobiluar mirë dhe organziuar me paisjet e nevojshme për banim, gjendet në lokacion shumë të përshtatshëm me çasje të shpejtë në të gjitha shërbimet.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, koridor, depo dhe garazhë.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit