Banesë me qira
250.00 €

  • , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

ID e Pronës: 19140

Banesa gjendet në Bregun e Diellit në ndërtesat e Miri Construction te banesat e standardit, është e sapo mobiluar dhe organizuar me të gjitha pajisjet e nevojshme.

Objekti banesor posedon ashensor funksional, ka pamje nga jug-perëndimi rrjedhimisht ka jashtëzakonisht shumë ndriqim gjatë ditës.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, banjo dhe ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit