Banesë me qira
180.00 €

  • Bregu i diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Jepet me qira banesa ne Breg te diellit( (afer ambulances piramide)

Banesa eshte komplet e mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme dhe ka kete renditje:

~Sallon
~Kuzhine
~Dhome Gjumi
~Banjo
~Korridor

Cmimi: 180euro
Info: 049983555

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit