Banesë me qira
200.00 €

  • Afer Ambullantes, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 21.07.2021
Është shikuar 104 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Breg Diellit te ambullanta ,gjindet ne katin e pare dhe posedon:

-Sallon kuzhine
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon


Per me shume info:


+383 44 300 072 ( Viber / WhatsApp )


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit