Banesë me qira
300.00 €

  • Te Banesat e Kuqe, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 21.07.2021
Është shikuar 28 herë
 

Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe banjo. Gjindet në katin e dytë në një hymje të sapo rinovuar dhe menaxhohet nga ndërrmarja banesore (ndriqim, siguri të lartë dhe interfon).
Banesa është në lokacionin më të mirë për banim në Prishtinë - Lagjia Bregu i Diellit (banesat e kuqe, te Fakulteti Teknik). Banesa posedon klime dhe nxemje qendrore.
Banesa është në lokacion shumë të qetë, ka pranë shkollën "Ismail Qemali" dhe ambullaten e lagjes. Ka qasje të lehtë në qytet dhe në trafik urban. Banesa lëshohet vetëm për familje dhe preferohet për afat sa më të gjatë.
Per me shume info:


+383 44 300 072 ( Viber / WhatsApp )


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit