Banesë me qira
230.00 €

  • Banes te Baruti Grup rruga per Matiqan, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 17.09.2021
Është shikuar 134 herë
 

Banes me qira ne Breg Diellit rruges per Matiqan te Baruti Grup afer Xhamis me dy minare :

Sallon me kuzhin
Dy dhoma gjumi
Banjo
Shpajz
Taras
Kati 4
Lift
Qmimi : 230 euro
Per me shume info: +383 44 456 187 | viber dhe whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit