Banesë me qira
130.00 €

  • Gasonjerka me qira në Bregun e Diellit,, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 25.11.2021
Është shikuar 94 herë
 

▪️me 25m2 kati perdhese, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️banjo.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit