Banesë me qira
250.00 €

  • Lagjja Dardania mbi Kurriz , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 29 herë
 

Ipet me qira banesa 2 Dhomeshe ne lagjen Dardania (mbi Kurriz). me siperfaqe 40m2 kati 3-te.

Çmimi: 250€

Sallon
Kuzhine ndaras
Koridor dhe Banjo.

Ka uje dhe rryme 24h , banesa eshte komplet e mobiluar,ngrohje me termokos shume e pershtatshme per banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania