Banesë me qira
Është dhënë!

  • Te Bill CLINTONI, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 05.04.2021
Ndryshuar me 27.04.2021
Është shikuar 69 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Dardani , banesa gjindet ne katin e peste dhe posedon:

-Sallon kuzhine
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon

Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania