Banesë me qira
300.00 €

  • Te Beni Dona, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 21.07.2021
Është shikuar 15 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Dardani te Beni Dona ,banesa gjindet ne katin e 13 dhe posedon

-Sallon kuzhine
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon


Per me shume info:


+383 44 300 072 ( Viber / WhatsApp )


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania