Banesë me qira
220.00 €

  • , Dodona, Prishtinë
Publikuar me 29.08.2019
Është shikuar 27 herë
 

Banesë me qira në Prishtinë lagjen Dodona, perball shkolles Gjergj Fishta, kati i II-të, 76m2.
Renditja:
- Sallon me Kuzhine,
- 2 dhoma te fjetjes,
- koridor,
- banjo dhe
- ballkon.
Ndertim i ri e mobiluar komplet.
Banesa ka: ngrohje qendrore me rryme, uje dhe rryme 24h.
Çmimi: 220€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986

E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dodona