Banesë me qira
200.00 €

  • , Dodona, Prishtinë
Publikuar me 04.05.2021
Është shikuar 19 herë
 

Leshoj banesen me qera e e cila gjendet ne lagjen Dodona, rruges per Germi, banesa gjendet ne katin e pare dhe posedon
Sallon me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dodona