Banesë me qira
280.00 €

  • dardan, Fushë-Kosovë, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 29 herë
 

Banese me qira ne Fushe Kosove.

Qmimi:280 euro

Sallon me kuzhin.
Dhoma gjumi dy.
Banjo.
Teras.
Kati 4 me lift.

Banesa gjindet perball pompes Kastrati afer Jumbos.

Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushë-Kosovë