Banesë me qira
180.00 €

  • dardani, Fushë-Kosovë, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 54 herë
 

Ofrohet per qira banesa ne Fushe Kosove perball restaurant Noari-t ne katin e 7 me lift funksional dhe posedon:

Sallon me kuzhine.
Dhome gjumi.
Banjo.
Teras e mbyllur.
Parkgin i mjaftueshem.

Qmimi:180euro

Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushë-Kosovë