Banesë me qira
180.00 €

  • dardani, Fushë-Kosovë, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 38 herë
 

Banese me qira ne Fushe Kosove

Qmimi:180 euro

Sallon me kuzhin
Dhome gjumi
Banjo
Teras
Kati 6 me lift.

Banesa gjindet ne lagjen Ulpiana afer interexit te ri.
Per me shum info
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushë-Kosovë