Banesë me qira
Me marrëveshje

  • FUSHE KOSOVE, Fushkosovë, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 10 herë
 

Lëshohet banesa me qera në Fushë Kosovë

- ID:142
- Lokacioni: (Në objektin , Semitronix Tower)
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 1
- Banjo: 1
- Kati:5
- Ballkon: 1

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në Fushë Kosovë dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezari ndaras,nje dhoma gjumi, një banjo, ballkone, koridor,Banesa është e mobiluar në tërësi dhe eshte shume e pershtatshme per banim.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushkosovë