Banesë me qira
200.00 €

  • FUSHE KOSOVE, Fushkosovë, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 53 herë
 

Lëshohet banesa me qera në Fushë Kosovë

- ID:168
- Lokacioni: Rr.Dardania,Kompleksi Model Sllovenia
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 2
- Banjo: 1
- Ballkon: 1
- Cmimi: 200

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në lagjën Fushë Kosovë dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dy dhoma, një banjo, ballkonë, koridor, Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për banim!

ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushkosovë