Banesë me qira
Me marrëveshje

  • FUSHE KOSOVE, Fushkosovë, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 17 herë
 

Lëshohet banesa me qera në Fushë Kosovë

- ID: 195
- Lokacioni: Prapa Komunes
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 2
- Banjo: 2
- Kati: 3
- Ballkon: 1

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në Fushe Kosove dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkonë, koridor, Banesa është e mobiluar në tërësi eshte e re e pabanuar me pare dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.

ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushkosovë