Banesë me qira
180.00 €

  • FUSHE KOSOVE, Fushkosovë, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 52 herë
 

Lëshohet banesa me qera në Fushë Kosovë

- ID:186
- Lokacioni: Lagjja Dardania, afer Shkolles Fillore
Mihal Grameno
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 1+1
- Banjo: 1
- Ballkon: 1
- Cmimi: 180

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në lagjën Dardania në Fushe Kosove dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë ,nje dhoma gjumi, një banjo, ballkonë, koridor,Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.

ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushkosovë