Banesë me qira
170.00 €

  • FUSHE KOSOVE, Fushkosovë, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 35 herë
 

Lëshohet banesa me qera në Fushë Kosovë

- ID:170
- Lokacioni: Afer shkolles Mihal Grameno
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 2
- Banjo: 1
- Ballkon: 1
- Cmimi: 170

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në Fushë Kosovë,gjindet afer shkolles Mihal Grameno dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë ,dy dhoma, një banjo, ballkonë, koridor,Banesa është e pa mobiluar gjithashtu është në një pozicion shumë të mirë banimi!

ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushkosovë