Banesë me qira
220.00 €

  • Afer shkolles "Mihal Grameno", Fushkosovë, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 4 herë
 

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe ne Fushe Kosove afer shkolles "Mihal Grameno" afer "Besi Regllazh" me sipërfaqe 87m2(Me Lift)

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
2 Dhoma gjumi,
1 Banjo
Ballkon, shpajz dhe korridorBanesa është komplet e mobiluar, banesa ka ujë 24H.

Çmimi: 220€

+383 45 227 100
045 227 100

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushkosovë