Banesë me qira
230.00 €

  • Afër Bau Market, Fushkosovë, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 4 herë
 

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe ne Fushe Kosovë banesat e Linda (afër Bau Market) me sipërfaqe 87.2m2, ne katin e parë(Me Lift)Banesa ështe me kushte shumë të mira banimi,e re e pa banuar me parë.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
2 Dhoma gjumi,
1 Banjo
Ballkon, shpajz dhe korridorBanesa është komplet e mobiluar, banesa ka ujë 24H.

Çmimi: 230€ I Negociushëm (Depoziti i obliguar 250eu)

+383 45 227 100
045 227 100
+383 44 879 948

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushkosovë