Banesë me qira
300.00 €

  • emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 26 herë
 

Banese me qira ne Prishtine.

Qmimi:300 euro
Sallon me kuzhin.
Dhoma gjumi dy.
Banjo dhe wc.
Teras.
Kati pare.
Depo(Shpajz)

Banesa gjindet ne lagjen Kalabria ish emshir banesat e llesnes afer Rof Bistro.

Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)