Banesë me qira
300.00 €

  • emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 22 herë
 

Banese me qira ne Prishtine.

Qmimi:300 euro

Sallon me kuzhin.
Dhome gjumi.
Banjo.
Teras.

Banesa gjindet ne lagjen Kalabria ish Emshir afer Viva Freshit.

PEr me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)