Banesë me qira
300.00 €

  • emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 25 herë
 

Banese me qira ne Prishtine.
Qmimi:300euro.
Sallon me kuzhin.
Dhome gjumi.
Banjo.
Teras.
Kati 5 me lift.
Banesa gjindet ne Lagjen Kalabria ish Emshir perball Roof bistro.
Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)