Banesë me qira
270.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

ID e Pronës: 18424

Banesa gjendet në lagjën Kalabri ne komplesin EXDC afër Kolegjit UBT, me sipërfaqe 65m2 kati i 3-të.

Objekti banesor është i pajisur me anshensor funksional, posedon klimë dhe sistemi i ngrohjes – Termokos.

Banesa është e mobiluar mirë me të gjitha elementet e nevojshme për banim, gjendet në një lokacion të përshtatshem, afer të gjitha shërbimet e nevojshme.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, koridor dhe banjo.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)