Banesë me qira
350.00 €

  • Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Kate Shtepie e afer hotel Garden e sapo mobiluar dhe eshte e gatshme per banim

Informacione rreth katit te shtepis

- Shtepia ka siperfaqe 96 m² dhe ndodhet ne katin perdhese
- Salloni dhe kuzhina
- Nje dhomë gjumi
- Banjo me dush
- Korridor
- Shtepia ka tarracën me një sipërfaqe prej 16m
- Shtepia ka nje vend parkimi per makin


Cmimi 350euro
INFO;049983555

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)