Banesë me qira
200.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 04.05.2021
Ndryshuar me 12.05.2021
Është shikuar 44 herë
 

Ofrohet për qira banesë 50m² në lagjen Kalabria (Emshir) në afërsi të Maxi 4 dhe Viva Fresh

(e lirë nga data 1 Qershor)

Banesa është në katin e tretë (3) të banimit, hapësira prej 50m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon. Posedon ngrohje qendrore nga Termokos!

Çmimi: 200€

Për informacione shtesë dhe oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #kalabri #emshir #maxi #viva_fresh

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)