Banesë me qira
200.00 €

  • Banes me qira Afer xhamis se llapit , Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 21.07.2021
Është shikuar 31 herë
 

Kati i shtepis me qira te Hani dilit, te furra antika apo restorant Dida, afer Xhamis Bankoviqe, rruga e Llapit.

Dy dhoma gjumi
Sallon me kuzhin
Banjo + Jakuzzi
Kati 2
Taras
Hapsir per parking ne garzhd 1 veture
Qmimi :200 euro + 200 euro depozit leshohet vetem per familje
Per me shume info: +383 44 456 187 | viber dhe whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica