Banesa në shitje
55000.00 €

  • SHITET Banesa në Lagjen e Spitalit, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 21.07.2021
Është shikuar 4 herë
 

▪️VG Constraction, tek Capat, Kontrata tek Noteri, rr:"Muharrem Fejza", me63m2 kati i 4, me kushte shumë të mira banimi e gatshme per banim e mobiluar ne teresi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️dhomë te gjumit,
▪️korridor,
▪️banjo dhe
▪️ballkon.
▪️garazha, bodrumi 17m2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit