Banesë me qira
300.00 €

  • Lagje te spitalit, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 15.10.2020
Është shikuar 55 herë
 

Ofrohet banese me qira ne Lagje te Spitalit, banesa gjendet te Vellezerit Asllani, kati i 2-te, eshte komplet e mobiluar, e re, e gatshme per banim, 63m2.

Banesa ka kete renditje:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 €

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
046 166 499
WhatsApp & Viber:
+383 46 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit