Banesë me qira
200.00 €

  • Lagje te Spitalit, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 29.10.2020
Është shikuar 107 herë
 

Leshohet banese me qira ne Lagje Spitalit
Banesa ka kete renditje:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
-Shpajz
Qmimi 200€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit