Banesë me qira
300.00 €

  • Lagje, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 21.07.2021
Është shikuar 16 herë
 

Leshoj banes me qera ne Lagjen e Spitalit, ndertesat e "Vëllëzrit Asllani" perball Spitalit, banesa esht e mobiluar ne teresi, me mobile moderne, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- shpajz
Qmimi 300 euro


Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit