Banesë me qira
200.00 €

  • Banesë me qira tek Lagjja e Spitalit , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 13.10.2021
Është shikuar 112 herë
 

Banesë me qira tek Lagjja e Spitalit

Çmimi: 200€

Leshohet banesa me qira ne rrugen Muharrem Fejza (Perball Tregut ditor) me 53m2 kati 5, me kushte shumë të mira banimi e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

Dhomë e dites me kuzhine,
dhomë te gjumit,
banjo,
2 ballkona.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
044494968 + Viber +WhatsApp

Më shumë oferta në:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/3224
Facebook:
https://www.facebook.com/monopolks

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit